Lapač radosti, ve kterém najdeš semínka štěstí, vnitřního klidu a spokojenosti.
To vše šetrně k přírodě
a lidem.

lapač radosti

CO JE LAPAČ RADOSTI? 

Určitě znáš adventní kalendáře se sladkostmi pro děti. Tenhle lapač funguje podobně. Začít ho rozbalovat ale můžeš kdykoliv během roku. Stačí se jen rozhodnout pro sebe udělat něco příjemného. Ale pozor, sladkosti tam nenajdeš. Co ale zůstává, je radost z každého dalšího otevřeného pytlíčku. Zrovna jako v dětství.

CO V LAPAČI NAJDEŠ? 

18 radostí pro krásnější život. Dárky jsou v souladu s udržitelností, ekologií, etikou, podporou lokálních tvůrkyň a podnikatelek.

lapač radosti přináší radost

S LÁSKOU K SOBĚ SAMÉ

Záměrem lapače je, aby ses cítila dobře a byla sama pro sebe na prvním místě - protože žena, která staví sebe sama na první místo, může rozdávat lásku a radost kolem sebe s lehkostí.

ŠETRNĚ K PŘÍRODĚ

Nenechávají tě lhostejnou smutné statistiky o odpadu a plastech? V České republice odpad třídí 73 % lidí. Pokud patříš mezi ně a chceš udělat něco navíc, máme pro tebe tipy na další kroky, se kterými můžeš začít hned.

EFEKTIVNĚ

Lapač šetří tvůj čas, abys nemusela vše dlouze hledat, zkoumat a zkoušet – ověřené kroky stačí zařadit do svého života. Co a kdy to bude, záleží na tobě. Hlavně aby tě to bavilo.

CO JE OBSAHEM LAPAČE

Hmotné věci v lapači radosti

V lapači najdeš věci, které jsou spotřební, praktické a na které se ti nebude prášit. 

testimonial image

Bio květová voda

Čistá přírodní květová voda osvěžuje, čistí, vyživuje a hydratuje pleť i vlasy. Na všechny typy pleti.

testimonial image

Hedvábná gumička

Gumičky, které nejen krásně vypadají, ale také nelámou vlasy, redukují krepatění a při sundávání kloužou, takže snižují riziko vytrhávání vlasů.

testimonial image

Látková intimní vložka

Nejprodyšnější oboustranná varianta - vhodná na počátku menstruace, při slabší menstruaci nebo jako pojistka ke kalíšku či houbě.

testimonial image

Lapač slunce

Lapač slunce, který vykouzlí tolik nádhery a radosti nejen ve slunných dnech. Neměl by chybět v žádné domácnosti. 

testimonial image

Látkové odličovací tampónky

Příjemnější varianta na dotek pleti než klasika a navíc šetrná k přírodě. Sada 2 druhů tampónků, které jsou nebělené, neparfemované, zerowaste a biodegradabilní.

testimonial image

Sójové svíčky

Jsou 100% přírodní, nevznikají jako vedlejší produkt ropy a při hoření neuvolňují toxické látky do ovzduší. A hoří pomaleji.bambucke maslo

Bambucké máslo

Hydratuje, omlazuje, má hojivé a protizánětlivé účinky. Hodí se na pleť, pokožku i vlasy. Před aplikací je fajn místo navlhčit pleťovou vodou pro krásné vstřebávání bez mastnoty.

testimonial image

Tinktura Ašvaganda

Ájurvédská bylina, která se používá jako účinný adaptogen a antioxidant. Podporuje duševní zdraví a vitalitu, je doporučována v období stresu. 

Nehmotné věci v lapači radosti

Life hacky, tipy a rady týkající se péče o sebe, o prostor, kde žiješ, a to vše v souladu s planetou: obsah najdeš vytištěný nebo rovnou s odkazem na web.

Vlasy

Každá z nás má jiný typ vlasů či jiný aktuální problém, proto jsme s Žanet vybraly do obsahu lapače radosti jednoduché univerzální triky, které využije každá.

Pleť

Díky Andy objevíš, že pečovat o pleť není tak složité a není k tomu potřeba xy produktů. Dostaneš tipy, jak spojit užitečné s relaxem.


Prostor kolem sebe

Životní prostor kolem má na nás vliv, který nelze zanedbávat. Obsah od konzultantky japonské metody KonMari Míši Mrázkové tě podpoří na cestě proměny. 

Péče o květiny

Zeleň má mnoho účinků na fyzické a psychické zdraví. Od Iris se dozvíš tipy a rady, jak se starat o pokojovky jednoduše tak, aby tobě a okolí přinášely radost. 

Udržitelný šatník

Tipy, jak efektivně vytřídit šatník tak, abys tam každé ráno našla to pravé na sebe. A kam pak s oblečením, které vytřídíš.

Proč mít lapač radosti doma?

Protože šťastnější žena dělá šťastnější život a lepší svět.

Protože mnoho z nás chce začít a něco změnit,
ale neví jak a kde.

Protože dopřát si péči o sebe se mnohonásobně
vrátí – tobě, tvému okolí i planetě.

KOUPIT LAPAČ RADOSTI
lapač radosti jako dekorace

Pro koho je lapač radosti

PRO TEBE

Udělej si radost sama sobě.

PRO TVÉ BLÍZKÉ

Udělej radost své mamince, sestře, kamarádce.

PRO MUŽE

Poraď nějakému muži, ať koupí lapač radosti své manželce či partnerce jako dárek.

Ženy, které mají svou tvorbu v lapači

péče o vlasy od Žanet Florové

Divoké vlasy

Krásné vlasy nejsou o "zázračných lahvičkách", jak se ti snaží namluvit v reklamách. Jsem Žaneta Florová, tricholožka (odbornice na zdraví vlasů a pokožky hlavy) a ukážu ti cestu k dlouhodobě zdravým=krásným vlasům.

péče o pleť od Andrey Doležalové

Andrea Doležalová

Fascinuje mě téma přirozeného omlazení. Nadšeně vedu ženy k hlubší péči o sebe, kdy mi pak píší, jak se nyní cítí skvěle. Nejde jen o omlazení, ale nárůst psychické pohody a radosti ze života. 

organizace domova od Míši Mrázkové

Michaela Mrázková

Konzultantka japonské metody KonMari a nadšenkyně do proměny domácnosti, během které se stáváme více sami sebou a žijeme radostněji. Méně věcí, více radosti.

péče o pokojovky od Iris

Iris Marešová

Mým snem je pomáhat lidem, aby našli lásku k přírodě a rostlinám. Chci přinést radost do vašich domovů skrze pokojové rostliny. Radujte se ze svých krásných rostlin a s klidem pozorujte, jak rostou.

látkové intimní vložky od Aluchy

Alucha

Jmenuji se Alena Hradilová a mé výrobky, které šiji na šlapacím stroji z těch nejjemnějších a nejluxusnějších látek, zajišťují ženám, aby se cítily příjemně během menstruace i mimo ni.

péče o vlasy od Žanet Florové

The little Bohemian sun

Představte si svůj domov zalitý sluncem a v něm malé kousky duhy tančící po stěnách. Takový efekt dokáže vykouzlit i docela malý kousek skla ve tvém okně. Originální dekorace z českého skla a korálků.

péče o pleť od Andrey Doležalové

Breberky.cz

Naše firma pro nás není jen "práce", je to životní styl, víra a přesvědčení, že žít v souladu s přírodou je přirozené. Věříme, že všichni společně, malými krůčky, dokážeme velké věci a vy se na tom nyní můžete podílet s námi.

organizace domova od Míši Mrázkové

Scrunchie.cz

Něco krásného pro oko, hebkého na omak, praktického pro denní fungování a šetrného pro tvé vlasy. Věřím, že produkt, který otevřeš, ti bude zpříjemňovat každý den. :)

péče o pokojovky od Iris

SoZole Rose

Jsi krásná a jedinečná! Přejeme si zahalit Tvé tělo do omamné vůně čisté přírody. Jsme inovativní česko-bulharská malá rodinná firma, která podporuje férové zemědělství a udržitelný přístup k životu.

látkové intimní vložky od Aluchy

Maja

Jsme rodinná firma MAJA. Naše produkty jsou tvořené s láskou k přírodě. Nechte se unést smyslnou vůní esenciálních olejů a dopřejte si si relax a čas pro sebe s našimi výrobky. 

Co s tím pak

dárky v lapači radosti

Používej lapač 18 dní - každý den si otevři jeden pytlíček a pozoruj změnu. Za necelé tři týdny spolu uděláme velký krok ke spokojenějšímu životu.

Jsi s lapačem radosti spokojená? Pověz o něm kamarádce, mamince nebo třeba kolegyním v práci. Zkrátka šiř radost dál.

Až otevřeš všechny dárky, lapač radosti ti zůstane jako dekorace. Můžeš ho použít třeba jako lapač snů. Pytlíčky se budou dobře hodit na bylinky, koření, sušené květy a podobně.

VAŠE ZKUŠENOSTI

Před několika měsíci jsem začala mít náběh na vyhoření, ztrátu radosti a smyslu života, potažmo celé existence. Začala jsem pracovat na tom, abych se uzemnila, věnovala se sobě a znovu zažehla radost ze života, která ve mně vždy kolovala.

Tento lapač radosti mi každý den zvedl náladu! A pomohl mi v péči o sebe a svého ducha i tělo.

Co mě na tom ale nejvíc uchvátilo?🍀 Jsou v něm hmotné i nehmotné produkty a jsou postavené na ekologii, od lokálních výrobců, což je pro mě dvojnásobná radost! Mít dárečky a ještě tím podpořit šikovné tvůrce. Vrátila jsem se do dětství, kdy jsem se těšila každý den na otevírání adventního kalendáře. Lapač mi pomohl napojit se znovu na radost z maličkostí a čirého bytí.

Customer image

Štěpánka Vernerová

Lapač radosti vypadá krásně a skvěle se mi hodí do bytu. Hned první rozbalení pytlíčku mě překvapilo úžasnou přirozenou vůní jako ze zahrádky. Každý den se těším, co objevím dalšího a to je ta nádhera. Těšit se jako v dětství při rozbalování adventního kalendáře.

Customer image

Martina F.

Lapač radosti mi pomohl znovu objevit radost z maličkostí. Uvědomila jsem si, že jsem pohlcena denními povinnostmi zapomínala na sebe a na drobné radostné okamžiky. Bylo super si každý den najít chvilku pro sebe a udělat si radost. Jen tak a ne jen za odměnu.

Customer image

Aneta Z.

Sign up to receive 15% off your first purchase!

You have successfully subscribed!
This email has been registered